KİŞİYE ÖZEL PROGRAMLAR

alt

Diyez Ajans olarak ihtiyaç ve isteklerinizi karşılayacak özel yazılımlar yapıyoruz. Teknolojinin gelişmesi ve hayatımıza, işimize bu denli katkıda bulunması kişisel programlama ihtiyacını beraberinde getiriyor. Genel Programlarımız ihtiyacınızı karşılamıyorsa yada tamamen farklı bir program istiyorsanız Diyez Ajans Yazılım Ekibi istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır.

Firmanızla, satışlarınızla, stratejinizle, çalışanlarınızla %100 uyumlu size özel program kullanmak bir çok avantajı beraberinde getirir. Her türlü isteğinizin anında entegre edilmesi, işletmenize göre ölçeklenebilir olması, alışkanlıklarınızı değiştirmek zorunda olmayışınız gibi faydaların yanında planlarınıza bire bir uyması verimliliği çok artıracaktır.

altProjeniz konusunda anlaşmaya vardıktan sonra, analiz, geliştirme, test, uygulama, eğitim aşamaları ile programınız hayata geçmiş olur. Bunun yanında, lisans süresince teknik destek sağlanmaktadır.

Siz hayal edin biz gerçekleştirelim!


Web tabanlı bir sistem istenirse;
İşletmenizin karını artıracağını düşündüğünüz fikirlerinizi, projelerinizi internet sitenize yansıtalım. İnternet siteniz üzerinden üyelerinize sağlayacağınız avantajlar sayesinde müşteri kitlenizi artırabilirsiniz. *Sipariş vermek veya bilgi almak için; Bize Ulaşın